DON PAPA ART COMPETITION

FINÁLOVÁ VÝSTAVA 23.3.2023 

Don Papa ART Czech Republic

Dne 23.3.2023 se konalo v Praze, finále soutěže Don Papa Art Competition a jelikož i já jsem s potěšením přijal pozvání, rád bych vás o této akci informoval.
Pro ty, kdo nevědí, tak pro Českou republiku je to obrovský úspěch, protože jsme teprve třetí zemí (kromě Filipín a Francie), kde se tato soutěž umělců konala a to hlavně díky UPB, které má značku Don Papa v ČR na starosti a excelentně povědomí o Don Papa v našich končinách posiluje. 

Don Papa ART Czech Republic

Po příchodu do Domu Radost na pražském Žižkově, kde akce probíhala, na vás ihned dýchla exotika a tajemno v podobě famózní výzdoby, kde nechyběl Don Papa bar, koutek s finálovými návrhy tub a v průběhu večera se objevovala i mystická stvoření z ostrova Negros. Večerem provázela, skvělá Pavlína Saudková a velká pochvala patří i brand manažerce Evě Štěpánové i celému UPB týmu.

Don Papa ART Czech Republic

K mému velkému potěšení, byla na akci přítomná i multimediální výtvarnice Eliška Podzimková, se kterou jsem se samozřejmě musel vyfotit :)
Eliška stojí za první českou art tubou Don Papa Baroko Art 2022 CZ, kde se s využitím rozšířené reality rozpohybují i objekty na tubě a vtáhnou diváky do filipínské džungle.

Don Papa ART Czech Republic

Celkově báječná atmosféra, podpořená perfektně fungující obsluhou a nabídkou Don Papa rumových koktejlů a dalších dobrůtek, vyústila až do vyhlášení vítěze soutěže Don Papa ART Competition, kterým se stal umělec Petr Hajdyla se svým dílem Dona Mamma Natura. 

Don Papa ART Czech Republic

Velká gratulace vítězovi, pro jehož dílo Dona Mamma Natura jsem i hlasoval, ale musím podotknout, že veškeré finálové návrhy byly velmi zdařilé a vyhrát by si zasloužil skutečně každý. 
Nyní už nezbývá než se těšit, že se brzy objeví tuby s vítězným dílem i na poličkách, nás, Don Papa sběratelů :)

© Copyright 2023 Rumpapa.cz - All Rights Reserved

Made with Mobirise template